Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Phrozen Water Washable to innowacyjna żywica, która może być czyszczona wodą, co eliminuje konieczność stosowania izopropanolu. Jej niska lepkość ułatwia zarówno proces drukowania, jak i obróbkę końcową. Posiada przyjemny, niewielki zapach, co sprawia, że jest idealna do użytku w środowisku biurowym lub domowym.

Dodatkowo, wydruki wykonane z tej żywicy charakteryzują się wysoką wytrzymałością i twardością, sprawiając, że jest to idealne rozwiązanie dla modeli, prototypów i komponentów o wysokich wymaganiach.

Water Washable

Serie żywic Phrozen znane są z doskonałej jakości wydruku, oraz szerokiej gamy kolorów i właściwości. W naszym asortymencie posiadamy żywice Phrozen z serii: NeonAqua 8KAqua 4KAquaWater WashableCrystal ClearABS-LikeWax-like Castable / Castable W20 - do odlewania, Water Washable Dental ModelHigh Temp.Low-IrritationNylon-Green ToughSpeed 8KOnyx Rigid Pro410, Stiff Rock.
Oferujemy również mniejsze pojemności żywic Phrozen, dzięki czemu, najpierw można zamówić próbkę danego produktu, lub dokupić brakującą mniejszą ilość. 

Pojemności żywic Phrozen:

  • 1kg,
  • 0.5kg,
  • 100g (próbka)
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 510 126 100
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl