Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Butelki, pojemniki. Pojemniki do przechowywania substancji płynnych i sypkich. W swojej ofercie posiadamy pojemniki do bezpiecznego przechowywania płynów chemiczny takich jak: polimery światłoutwardzalne (żywice UV), pasty światłoczułe, izopropanol, etanol, aceton. Pojemniki sprawdzają się w pracy z drogimi żywicami stomatologicznymi gdzie często pracujemy na butelkach o mniejszej pojemności z uwagi na wysoki koszt materiału.  

 

Butelki na płyny. Pojemniki z nakrętką i plombą. Wykonany z białego polietylenu o wysokiej gęstości. Nadają się do przechowywania różnych substancji płynnych i sypkich. Pojemniki białe nie nadają się do przechowywania żywic uv. 

 

Butelki nie przepuszczające promieni UV 365-405nm. Butelki na żywicę. Pojemnik z podziałką, nakrętką i plombą gwarancyjną wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości nie przepuszczającego promieni UV. Pojemnik nie przepuszczające światła sprawdzają się w pracowniach protetycznych, laboratoriach i wszędzie tam gdzie pracuje się na materiałach światłoczułych. W branży druku 3D pojemniki mają zastosowanie do przechowywania żywicy światłoutwardzalnej. 

Butelki

Butelka biała 1000 ml Butelka biała 1000 ml
Cena:

4,50 zł

szt.
zobacz więcej
Butelka czarna 100 ml Butelka czarna 100 ml
Cena:

5,00 zł

szt.
zobacz więcej
Butelka czarna 1000 ml Butelka czarna 1000 ml
Cena:

7,00 zł

szt.
zobacz więcej
Butelka czarna 500ml Butelka czarna 500ml
Cena:

5,50 zł

szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 510 126 100
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl