Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Szkolenia z druku 3D w technologii UV LCD. 

Prowadzimy specjalistyczne szkolenia z zakresu technologii druku 3D. Szkolimy na takich samych modelach drukarek na jakich będą pracować przyszli kursanci. Podczas szkolenia wykorzystujemy polimery dostosowane do zastosowań klienta.  

Szkolenia prowadzimy w trzech dostępnych formach: indywidulane w siedzibie klienta, indywidualne z siedzibie 3DUV w Krakowie oraz uproszczone w formie online. 

W trakcie szkolenia zapewniamy zdobycie praktycznej wiedzy oraz umiejętności do obsługi urządzeń i oprogramowania. Przekażemy wskazówki, które pozwolą zaoszczędzić czas pracy zespołu i zoptymalizować koszty materiałów eksploatacyjnych. Uczymy w pełni wykorzystać potencjał drukarki 3D z dokładnością do 50um. Po każdym szkoleniu zapewniamy wsparcie a po szkoleniu indywidualnym dajemy gwarancję skuteczności prac

Nasze programy szkoleniowe są dostosowane szczególnie do pracowni protetycznych, stomatologów, pracowni jubilerskich, firm produkcyjnych. Prowadzimy kursy doszkalające dla zespołów już pracujących na drukarkach 3D. Organizujemy również uproszczone szkolenia dla uczelni, szkół oraz innych jednostek budżetowych i oświaty.    

Przejście szkolenia umożliwia uzyskanie certyfikatu ukończenia szkolenia z druku 3D. 

 

Szkolenia

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 510 126 100
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl